WOMENOMICS DAILY NEWS
5 PM
17. Listopada 2019

Trzy rozmowy tygodnia, które warto podsłuchać

Trzy kanały. Trzy rozmowy. Trzech różnych prowadzących i trzech różnych gości. W tym tygodniu polecamy Wam rozmowę z Miss Polski, z ekspertką od social mediów i z ginekologiem.

19-latka po 17-stu operacjach plastycznych? Krem na hemoroidy pod oczy? Lakier do włosów na cellulitis? O niecodziennych trikach i codzienności w świecie miss z Martą Pałucką, Miss Polski 2017, rozmawia dziennikarka Malina Błańska na swoim kanale Youtube.


Karolina Cwalina-Stępniak, Coach PCC ICF, przedsiębiorczyni i autorka bestsellerowych książek w ramach swojego cyklu #girlTALK rozmawia z Joanną Ceplin, ekspertką od social mediów, założycielką Akademii Smart Brand. Ta rozmowa przyda się szczególnie tym, którzy rozwijają swoje kanały w mediach społecznościowych i często sceptycznie podchodzą do tego, co planują opublikować, a także tym, którzy w ogóle nie planują swoich działań online.

O to, czy płeć w zawodzie czy w branży przeszkadza, pytamy kobiety. Rzadko się zdarza, żeby w mediach, w przestrzeni publicznej, padło pytanie: Męska płeć POMAGA czy PRZESZKADZA w pracy? A od tego właśnie pytania rozpoczyna się ciekawa rozmowa Rafała Gębury prowadzącego internetowy talk-show „7 metrów pod ziemią”7 z dr n. med. Piotrem Marianowskim - ginekologiem, położnikiem, specjalistą w dziedzinie leczenia niepłodności.

Zobacz jeszcze:
INSTAGRAM