WOMENOMICS DAILY NEWS
News
27. Lipieca 2020

Cztery kobiety i ich podcasty

Michelle Obama, Demi Moore, a w Polsce Magda Mołek i Joanna Keszka wystartowały ze swoimi podcastami.

Podcast Michelle Obamy na Spotify swoją premierę będzie miał 29 lipca. Na platformie jest już dostępny trailer wraz z opisem idei podcastu. Jak czytamy na Spotify, to będą głębokie rozmowy Obamy z bliskimi jej ludźmi o roli relacji w naszym życiu.

"Dirty Diana" to nazwa podcastu, w której rolę główną odgrywa aktorka Demi Moore. Podcast ma formę fabuły, jego reżyserką jest Shana Feste. Moore wciela się w nim w rolę dyrektorki korporacji, która prowadzi podwójne życie - z jednej strony małżeństwo bez seksu, z drugiej tajemniczy projekt, w ramach którego kobiety rozmawiają o swoich fantazjach seksualnych.

Magda Mołek i Joanna Keszka wystartowały z podcastem o seksie zatytułowanym "Rozważna i Erotyczna". Kobieca seksualność jest ważna. Dla nas bardzo ważna - mówią autorki podcastu. Wypierana przez dziesiątki lat, nie traktowana poważnie, chowana do „szuflady wstydu i lęku”, nie będzie nam służyć. Kobiecość to seksualność. Chcemy być szczęśliwe, zdrowe i zachwycone swoim ciałem i swoim seksem. Potrzebujemy do tego wiedzy, narzędzi, nazywania rzeczy po imieniu i wsparcia. Po to powstał ten podcast: z miłości do kobiet, do dobrego seksu, do wolności. Bo każda z nas jest Rozważna i Erotyczna. Zapraszamy Was do świata bez uprzedzeń, pełnego świadomych wyborów, opartego na poczuciu własnej wartości. Będziemy Wam opowiadać pikantnie, dobitnie i szczerze o tym, co w życiu najważniejsze. Dobry seks to dobre życie.

Zobacz jeszcze:
INSTAGRAM