WOMENOMICS DAILY NEWS
news
9. Stycznia 2019

Fundacja Kosmos dla Dziewczynek organizuje Plebiscyt „Potęga Mocy”

Dziewczynki mają ROZMAITE talenty. Do wychowania dziecka tak, aby mogło rozwijać się w zgodzie ze sobą, potrzebna jest cała wioska. Dziś na tę wioskę składają się bardzo różne osoby z kosmicznymi mocami. Są to osoby, które łączy szacunek dla indywidualności małego człowieka i wiara w jego możliwości. Obserwujemy, jak dziewczynki w Polsce tracą wiarę w siebie już około 7. roku życia. Wzmacnianie dziewczynek to nasza wspólna sprawa! – piszą organizatorki Plebiscytu.

Plebiscyt Potęga Mocy ma pokazać i uhonorować osoby, organizacje, firmy, inicjatywy społeczne, które wspierają dziewczynki w Polsce, w kategoriach:

  1. Niezależnie czy jesteś dziewczynką czy już dorosłą kobietą, masz 8 lat, 32 lub 64 lata, możesz zgłosić bliską Ci osobę z MOCĄ PRZYJAŹNI. W tej kategorii organizatorzy chcą pokazywać relacje, które wzmacniają, budują, czynią Cię silną.

  2. Osoby ze środowiska opiekunek/opiekunów, nauczycielek/nauczycieli i trenerek/trenerów za MOC DOBROCZYNNEJ OPIEKI, dzięki której dostrzegają to, czego potrzebują dziewczynki i potrafią im to dać.

  3. Osoby angażujące się w prace badawcze na temat dziewczynek i dziewczyńskości. Za ich MOC ODKRYWANIA, która pozwala im zadawać mądre pytania i dzięki której możemy lepiej zrozumieć, jak to jest naprawdę być dziewczynką w Polsce.

  4. Inicjatywy społeczne za ich MOC ORGANIZACJI, dzięki której w całej Polsce pojawiają się działania wspierające dziewczynki.

  5. Firmy z MOCĄ WIZJONERSTWA, która pozwala im wspierać dziewczynki, aby świat mógł korzystać w równym stopniu z potencjału mężczyzn jak i kobiet w każdej dziedzinie życia.

ETAPY KONKURSU:

I etap– przyjmowanie zgłoszeń: 4****grudnia 201816 stycznia 2019za pomocą formularza na stronie www.potegamocy.pl

II etap– obrady i głosowanie Kapituły Plebiscytu, wybór 3 kandydatur w każdej kategorii i przyznanie jednego specjalnego wyróżnienia Kapituły: 21 – 31 stycznia 2019.

III etap– głosowanie publiczne za pomocą formularza na stronie www.potegamocy.pl:5 – 28 lutego 2019 r.

Ogłoszenie laureatek i laureatów odbędzie się 7 marca 2019 r.

Zobacz jeszcze:
INSTAGRAM