WOMENOMICS DAILY NEWS
SPOŁECZEŃSTWO
11. Października 2019

Mamaginekolog Warszawianką roku!

W II edycji Plebiscytu na Warszawiankę Roku zwyciężyła ginekolożka-położniczka Nicole Sochacki-Wójcicka, znana jako mamaginekolog. Tytułem Warszawianki Przemian została uhonorowana Krystyna Janda.

Kobiece, silne DNA zawsze było obecne w Warszawie i warto o tym przypominać. Będziemy ciągle podkreślać role warszawianek w życiu Warszawy. Jesteśmy tak samo dumni z dokonań naszych bohaterów, jak i naszych bohaterek - powiedział Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, który otworzył galę plebiscytu.

Plebiscyt powstał, aby nagradzać kobiety, które swoją pracą zawodową lub społeczną w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju polskiej stolicy jako miasta otwartego i tolerancyjnego.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziękuje Wam serdecznie za wszystkie miłe słowa i tak ciepły odbiór tego - że moja praca w edukacji medycznej społeczeństwa - Was - została uhonorowana - tytułem #warszawiankaroku 💙 mówiłam- Wam, że tytuł niewiele zmieni... myliłam się! Ten tytuł pokazał, że warto robić to co czujecie - pokazał, że można być lekarzem z misją i pasją nie tylko w gabinecie czy szpitalu. Ten tytuł pokazał- że pracowitość i pomysłowość to cechy które ludzie doceniają. Pamietam gdy się ze mnie śmiano - „zajmij się leczeniem a nie gadaniem do telefonu” . Dziś mogę z dumą powiedzieć, że szlam pod prąd - drogą inną- okrężną , drogą przez las - las niewiedzy jakim jest internet - i ma to sens! Dziękuje i dalej tą drogą będę szła - bo to moja droga. Zapraszam , chodź ze mną! 💙

Post udostępniony przez Nicole Sochacki-Wójcicka (@mamaginekolog)

Mamaginekolog autorka bloga, na którym dzieli się medyczną wiedzą o ciąży i macierzyństwie, wspiera codziennie setki tysięcy kobiet, które właśnie od niej chłoną wiedzę w tym ważnym dla siebie okresie, do niej zgłaszają się z pytaniami, wątpliwościami. O tym, jak silną markę i co za tym idzie wpływ, ma Nicole Sochacki-Wójcicka świadczy dobitnie spektakularny wynik jej tegorocznej akcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprzedaż ebooków Mamyginekolog wystawionych do sklepu specjalnie na akcję dla WOŚP wygenerował ponad milion złotych przychodu, które Sochacki- Wójcicka w całości przekazała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Zobacz jeszcze:
INSTAGRAM