WOMENOMICS DAILY NEWS
news
4. Luty 2019

More is more & less is a bore - jak mówi, tak żyje. Modelka Iris Apfel

Iris Apfel to ikona. Trudno przejść obok niej obojętnie. Trudno pomylić ją z kimś innym. 97-letnia dziś business women, filantropka i historyczka sztuki nawiązała współpracę z agencjąIMG Models.W ten sposób została najstarszą na świecie modelką.

https://www.instagram.com/p/BlgLYHLlzbX/?utm\_source=ig\_web\_copy\_link

Popularność zdobyła jako 80-latka, dzięki wystawie jej kreacji w Metropolitan Museum of Art w 2005 roku. Jak sama twierdzi – myślała, że będzie gwiazdą jednego sezonu. Ale Apfelmania trwa, a kontrakt z IMG Models jest tego potwierdzeniem.

Sama siebie określa najstarszą żyjącą nastolatką. Jej charyzmatyczna osobowość, styl i zawodowa aktywność przyciągnęły na jej instagramowy profil ponad milion obserwujących. Apfel interesują się marki. Jednak ona sama decyduje się na współpracę tylko z nielicznymi, jak Kate Spade czy MAC Cosmetics.

Do tej pory Iris Apfel nie miała swojego agenta, wszystkimi swoimi zobowiązaniami zarządzała sama. Nigdy jednak nie jest za późno na zatrudnienie agenta, podobnie jak nigdy nie jest za późno na realizację marzeń i planów.

https://www.instagram.com/p/BldfFtbFjt6/?utm\_source=ig\_web\_copy\_link


Zdjęcie główne: John Huba

Zobacz jeszcze:
INSTAGRAM