WOMENOMICS DAILY NEWS
5 PM
21. Listopada 2019

Przegląd plannerów, dzienników i kalendarzy na 2020

Oto prawdziwa uczta dla miłośników planowania i dobrej organizacji. Szybki przegląd plannerów, dzienników i kalendarzy stworzonych przez kobiety dla kobiet.

GlamPLANNER od GlamCREATIVE

Na stronie marki możemy przeczytać, że to produkt wykonany z dbałością o każdy detal, z miłości do piękna i projektowania. Stworzony przez kobietę dla innych kobiet. Dostępny w 7 kolorach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Czy wiesz dlaczego planowanie jest takie ważne? ☑️ Ułatwia naszą rutynę i optymalizuje czas, aby dni stały się bardziej efektywne ☑️Pomaga nam pamiętać o ważnych sprawach ☑️Daje jasność jak właściwie wykorzystać określony czas ☑️Łagodzi niepokój dając poczucie, że wszystko mamy pod kontrolą Dodaj do tej listy coś od siebie 😊 * * * * * #glamcreative #glamplanner #kalendarz2020 #planner2020 #notes #kalendarz #kalendarze #planer #dziennik #planowanie #planowanieczasu #działanie #kobietaplanuje #organizacja #plany #marzenia #cele #pracanadsobą #rozwojosobisty #rozwój #psychologia #pozytywnemyslenie #naprezent #dlakobiet #kobietasukcesu #kobietazklasa #kobietabiznesu #bizneswoman #eranowychkobiet #kobietaniezależna

Post udostępniony przez glam PLANNER N°2020 (@glamcreative.pl)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Lubisz organizować swoje plany w układzie tygodniowym mając w zasięgu wzroku wszystkie najbliższe dni ????? Mamy dla Ciebie tygodniowy glamPLANNER N°2020 🍁🍁🍁🍁 Jeśli chcesz złapać ten model plannera dla siebie musisz się spieszyć. Mimo, że jest dopiero wrzesień - cały nakład plannerów tygodniowych mamy już praktycznie sprzedany. 🍂🍂🍂🍂 Na dziś w magazynie pozostało: ▪️ Kolor morski - 7 sztuk ▪️ Kolor śliwkowy - 4 sztuki ▪️ Kolor pudrowy róż - sprzedany w całości 🍁🍁🍁🍁 Kto nie zdąży ten gapa, bowiem dodruku niestety nie będzie. Plany produkcyjne kolekcji N 2020 mamy zamknięte już od czerwca i nie wciśniemy tam już kompletnie nic.

Post udostępniony przez glam PLANNER N°2020 (@glamcreative.pl)

GlamPLANNER to:

 • kalendarz na 2020 r
 • dzienny terminarz z godzinami
 • miejsce na notatki
 • elegancki, klasyczny wygląd

![](http://womenpowermedia.com:5000/Image?url=/publiczny/wpm/upload/2019/11/Zrzut ekranu 2019-11-26 o 12.22.25.png)

Planner od Planner•Ki

Jak pisze o nim sama autorka - to nie jest notes do zapisania celów i planów, to SYSTEM do wyznaczenia celów i sporządzenia planów.

Planner półroczny, niedatowany, czyli można go rozpocząć w dowolnym momencie roku. Zawiera plan półrocza, kwartału, miesiąca, tygodnia i dnia.

Zawiera również zupełnie inne arkusze na:

 • podsumowania
 • rozpisanie celów
 • śledzenie ich realizacji
 • rozpisanie projektu.

![](http://womenpowermedia.com:5000/Image?url=/publiczny/wpm/upload/2019/11/Zrzut ekranu 2019-11-26 o 23.20.03.png)

Wszystkie strony są numerowane, a na początku znajduje się Spis Treści, który można uzupełnić o swoje własne pozycje.

Twój prywatny asystent od Doktor Ani

„2020” to nie jest zwykły kalendarz. Ani planner. Nie jest to też notes. To Twój prywatny asystent. Pisze Doktor Ania na swojej stronie.

„2020” będzie wspierał Cię we wszystkim, czego potrzebujesz.

Znajdziesz w nim m.in:

 • miejsce na własne notatki w układzie tygodniowym,
 • zaznaczanie ważnych dat,
 • kalendarze na 2020, 2021,
 • rozpiskę kwartalną i miesięczną,
 • numery tygodni,
 • kopertę na końcu- na paragony, ważne notatki i inne niezbędne świstki, zaokrąglone rogi dla przyjemniejszego korzystania

Dziennik Kobiety Niezależnej

Dziennik Kobiety Niezależnej to terminarz na 2020 rok, który nie tylko pomoże Ci planować ważniejsze wydarzenia i spotkania. Pomysł na jego powstanie jest wynikiem realnych Waszych, a także moich, potrzeb. Czytamy na stronie Kamili Rowińskiej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Oto, jak wyglada nasz malinowy skarb 😍😍 Na stronie oczywiście jest bardziej precyzyjnie przedstawiony . Link w bio @kamilarowinska_pl 🌹🌹 Czy będą inne kolory? NIE . Tylko malina w tym roku. Czy będą inne zestawy? NIE. Te, które są na stronie obowiązują. Czy będzie dodruk? NIE będzie. Tak jak w ubiegłym roku, sprzedajemy #dziennikkobietyniezaleznej w przedsprzedaży i zamawiamy ograniczoną ilość. Ci, którzy się nie załapią, niestety dopiero za rok będą mieli możliwość wziąć udział w kolejnej przedsprzedaży 💥♥️ Zobacz, co dokładnie zawiera dziennik w środku i ruszaj do działania 👏🏻👏🏻 Link w BIO @kamilarowinska_pl 💥💥 #kamilarowinska #dziennik #terminarz #eko #zerowaste #rowinskabusinesscoaching #sukces #planer #planerdlakobiet #kobietaasertywna #kobietaniezalezna

Post udostępniony przez Kamila Rowińska (@kamilarowinska_pl)

Każdy miesiąc w Dzienniku Kobiety Niezależnej rozpoczyna się listą celów, miejscem na zaplanowanie budżetu oraz skróconym kalendarzem miesięcznym. Jest w nim także miejsce na celebrowanie sukcesów i podsumowanie tygodnia.

Mommy Planner

Planer, który stworzyła mama dla innych mam. Motywuje, inspiruje a przede wszystkim pomaga zaplanować i zorganizować czas.

Mommy Planner to planner dzienny co oznacza, że możesz zacząć korzystać z niego w dowolnym momencie. Posiada miejsce na priorytety, plan dnia z wyznaczonymi godzinami, posiłki, notatki, zakupy i wydatki. Ponadto odnajdziesz w nim wiele praktycznych zakładek przydatnych każdej mamie.

Plan-R

To wspólny projekt Sylwii Prawdzik i Gym Hero. Jedyny taki w Polsce, który wspiera nie tylko w prowadzeniu zdrowego stylu życia (dieta i sport), ale także w organizacji wszelkich codziennych spraw.

Plan - R został opracowany na podstawie autorskiego Programu Chudnij Głową Sylwii Prawdzik. Kolejność zaproponowanych ćwiczeń została zaprojektowana tak, abyś mogła skutecznie i stopniowo wprowadzać zdrowe nawyki w życie. Czytamy w opisie.

Ćwiczenia przedstawione w Plan - R wywodzą się z jednej z najbardziej skutecznych metod pracy z człowiekiem, terapii poznawczo - behawioralnej, która pozwoliła na odkrycie związku między naszymi myśleniem, emocjami, a zachowaniem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mamy dla Was dziś niesamowity prezent z okazji Walentynek🌷🌷 _______________________________________________________Nasz bestseller pierwszy raz w promocji !!! ________________________________________________________Pierwsza taka pozycja w Polsce! 3-miesięczny program odchudzania i zmiany nawyków, planer oraz kalendarz w jednym.💗 Wyobraź sobie, że potrafisz wytrwać na dowolnej zdrowej diecie i kontynuować zdrowy styl życia już na zawsze. Wyobraź sobie, że skończyłaś z podjadaniem i przejadaniem się na dobre, a na Twoim stole zagościł umiar. Wyobraź sobie, że jesteś konsekwentna, wytrwała i zmotywowana. To wszystko osiągniesz pracując każdego dnia z przepięknie zaprojektowanym przez nas i @sylwia_prawdzik - Plan-R. Do końca dnia planner kosztuje 107,10 zł 🌷🌷 Nie planujemy kolejnych promocji tego plannera, jedyna taka okazja - dziś do końca dnia 😍

Post udostępniony przez Gym Hero ® (@gymhero_official)

Zobacz jeszcze:
INSTAGRAM