WOMENOMICS DAILY NEWS
News
13. Grudnia 2019

Wystartował Kosmos dla dorosłych - internetowy magazyn dla rodziców, nauczycieli i pedagogów

Czy dzieciom dajemy prawo, by decydowały, ile siebie pokażą innym? Jakiej przyszłości chcemy dla dziewczynek, jeśli oczekujemy, żeby były „grzeczne”? Jakie książkami czytać synom? To pytania, które zadaje sobie wiele rodziców. Z myślą o nich właśnie, ale także o pedagogach, nauczycielach i generalnie dorosłych, dla których ważna jest bliska relacja z dzieckiem, powstał internetowy Kosmos dla Dorosłych.

Oddolnie, siłami kilkunastu kobiet w 2017 roku powstała w Polsce Fundacja Kosmos dla Dziewczynek, która wydaje magazyn KOSMOS dla dziewczynek w wieku 7-11 lat. Jest on mądrą alternatywą dla różowych magazynów z jednorożcami na okładkach. To magazyn z misją. Wzmacnia, rozwija czytelniczki w wielu kierunkach i pomaga rozwinąć ich kosmiczny potencjał. Teraz Fundacja wystartowała ze swoim kolejnym projektem - internetowym magazynem Kosmos dla dorosłych.

W Kosmosie wierzymy, że wzmacniając dorosłych, wzmacniamy dzieci. Dlatego będziemy dzielić się z Wami tekstami, które łączą: rodzica z dzieckiem, rodziców między sobą, nauczyciela z dzieckiem, rodzica z nauczycielem, rodzica z innym rodzicem i tak bez końca.⠀ Wszystkie teksty, przygotowane przez nasze najlepsze autorki i autorów, są dostępne za darmo i bez konieczności logowania. Do współpracy zaprosiliśmy też trenerki i trenerów Family-Lab Polska, którzy w duchu nauk Jespera Juula, duńskiego pedagoga rodzinnego, będą współtworzyć z nami niektóre treści - czytamy na Kosmicznym instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzisiaj mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego 🎉🚀⠀ ⠀ Przedstawiamy KOSMOS DLA DOROSŁYCH 👉 www.kosmosdladoroslych.pl [link w bio] - sekretny projekt, nad którym pracowałyśmy przez ostatnich kilka miesięcy. To stworzony z myślą o kosmicznych dorosłych internetowy magazyn dla rodziców, nauczycieli i wszystkich dorosłych, dla których ważna jest dobra relacja z dzieckiem. 👨‍👧‍👦👩‍👦‍👦⠀ ⠀ 💬 W Kosmosie wierzymy, że wzmacniając dorosłych, wzmacniamy dzieci. Dlatego na www.kosmosdladoroslych.pl [link w bio] będziemy dzielić się z Wami tekstami, które łączą: rodzica z dzieckiem, rodziców między sobą, nauczyciela z dzieckiem, rodzica z nauczycielem, rodzica z innym rodzicem i tak bez końca.⠀ ⠀ Wszystkie teksty, przygotowane przez nasze najlepsze autorki i autorów, są dostępne za darmo i bez konieczności logowania 🌟 Do współpracy zaprosiliśmy też trenerki i trenerów Family-Lab Polska, którzy w duchu nauk Jespera Juula, duńskiego pedagoga rodzinnego, będą współtworzyć z nami niektóre treści. ⠀ ⠀ Marzenie o Kosmosie dla Dorosłych zostało zrealizowane dzięki wsparciu spółki Magovox powołanej do życia przez Małgorzatę Rutkowską.⠀ ⠀ Tekstów będzie przybywać, dlatego warto regularnie wskakiwać do Kosmosu dla Dorosłych i sprawdzać, co tam się dzieje. I koniecznie dajcie nam znać co myślicie, bo to projekt, który stworzyłyśmy specjalnie dla Was - niezwykłej społeczności dorosłych, która wyrosła dookoła Kosmos dla dziewczynek. Dziękujemy, że z nami jesteście! ❤️⠀ ⠀ 👉 www.kosmosdladoroslych.pl [link w bio]⠀ ⠀ #KosmosDlaDorosłych #KosmosDlaDziewczynek #KosmosDlaWszystkich

Post udostępniony przez Kosmos dla Dziewczynek (@kosmosdladziewczynek)

Zobacz jeszcze:
INSTAGRAM